CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

„Vážime si našich klientov, preto ponúkame kvalitu a nie sľuby."
WIDO s.r.o.V súčasnosti je na trhu veľké množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú rôznu kvalitu svojich  výrobkov a služieb. My v spoločnosti WIDO sme si zvolili za partnera  lídra v oblasti výroby plastových a hliníkových okien spoločnosť OKNOPLAST a lídra v oblasti tieniacej techniky spoločnosť Climax.

 

 

Bezpečný nákup - Vaša istotaSvojou pozíciou na trhu znamenajú istotu bezpečného nákupu.  Referencie a povesť týchto značiek sú zárukou, že ich výrobky budú spĺňať tie najvyššie nároky a budú dlhodobo a spoľahlivo slúžiť. Počas niekoľkoročnej spolupráce s našimi partnermi sme sa mohli opakovane presvedčiť, že naša voľba bola správna.

 Rozumieme svojej práci

V spoločnosti  WIDO si uvedomujeme, že kvalita produktov, ktoré Vám ponúkame si vyžaduje profesionálny servis obsluhy a tiež profesionálne zvládnutú montáž. Dôsledky nevhodne prevedenej montáže môžu byť veľmi nákladné. Dôverujte nám, rozumieme svojej práci.

 

 

 
 
 
 

WIDO, s.r.o.

Saratovská 5-7 /vedľa cukrárne/

Bratislava

841 02

 
 

T-mobile: 0902 095 025

0910 888 797

0910 888 798

tel./ odk.: 02 644 64 546

E-mail: wido@oknoplastBA.sk 

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 902 095 025
     
  wido@oknoplastBA.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT